نقاشی ساختمان با رنگ آکریلیک

رنگ اکریلیک چیست؟

به رنگهایی گفته میشوند که پایه اب است .بدون بو و قابل شستشو.این رنگ چند سالی هست که وارد بازار ایران شده است.از مزایای این رنگ این است که با محیط زیست کامل سازگار است.سریع خشک میشود.ریخت و پاش و کثیف کاری محیط را تا تا سه برابر پایین میاورد.سازگار با محیطهای بسته و آپارتمانی است.در مورد مکانهای پر رفت و امد توصیه میشود که از رنگ اکریلیک استفاده نشود .

امروزه نقاشی ساختمان با رنگهای آکریلیک طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است.

نقاشی با رنگ آکریلیک

نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک روغنی بدون بو

از آنجایی که امروزه حفاظت از محیط زیست بیش از پیش مورد توجه است. استفاده از موادی که بیشتر با طبیعت سازگاری هستند روز به روز بیشتر می شود.

در این میان استفاده از رنگهای آکریلیک که رنگهای نسبتا جدیدی محسوب می شوند در کار نقاشی ساختمان در حال افزایش است. این رنگها در زمان طولانی به دلیل عدم تولید سرب یا دیگر مواد مضر مورد توجه می باشند. از نظر تنوع بالا در طیف رنگ نیز بسیار مورد توجه هستند و رنگها بسیار زنده به نظر می رسند. ترکیبات و فرمولهای مختلف در ترکیب کردن و مخلوط سازی این رنگها می تواند با دقت بالا طیف رنگی مورد نظر شما را ایجاد نماید.

این رنگها در اب حل شده بنابراین سریع خشک می شوند و همچنین اجرای کار با این رنگها بسیار سریع صورت می گیرد. چیزی شبیه به رنگ پلاستیک